ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:00 17.01


Юрист із Хорола очолив управління капітального будівництва у Полтаві

Юрист та один із керівників міської партійної організації "За Майбутнє" Максим Медведєв очолив управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому. Попередній керівник управління Володимир Годня написав заяву на звільнення.

З 15 січня 2021 року управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому очолив секретар міської партійної організації партії "За Майбутнє" Максим Медведєв. За інформацією видання Полтавщина, попередній та багаторічний керівник управління Володимир Годня написав заяву на звільнення.

Максим Медведєв народився 22 вересня 1982 року в у Хоролі. У 1999-2004 роках навчався у Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого, по закінченню якої отримав кваліфікацію юриста. Є адвокатом Національної асоціації адвокатів України.

У 2004-2007 роках навчався у Інституті післядипломної освіти та дорадництва Полтавської державної аграрної академії, має диплом спеціаліста з обліку та аудиту.

Максим Медведєв був у партійному списку "За Майбутнє" на виборах до Полтавської міськради, але у депутати не пройшов.

Відповідно до Положення про управління капбудівництва, воно здійснює керівництво у галузі будівництва об'єктів житлово-цивільного і комунального призначення у межах своєї компетенції та виконує функції замовника по будівництву цих об'єктів, функцію відселення, технагляду за будівництвом, у тому числі й об'єктів інших замовників.

влада, посада, міськвиконком, капбудівництво, Максим Медведєв

За темою:

  • Сім‘я депутата з Полтави під час війни покращила статки
  • Полтавщину відвідала перша леді Олена Зеленська
  • Полтавська облрада прорекламує свою діяльність за понад 500 тисяч
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.