ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 21.04


Юрист та два адвокати намагалися підкупити полтавських суддів

20 квітня 2023 року прокурор САП за матеріалами досудового розслідування НАБУ скерував до суду обвинувальний акт стосовно юриста та двох його спільників – адвокатів.

Їх викрили на спробі підкупу судді Київського районного суду Полтави та судді Полтавського апеляційного суду.

Громадянин звернувся до юриста, який позиціював себе помічником адвоката, за правовою допомогою у зв’язку з притягненням до адміністративної відповідальності за водіння в нетверезому стані. Проте замість надання юридичної допомоги, правник схилив громадянина «вирішити» це питання із суддею Київського районного суду міста Полтава за «винагороду», залучивши для цього свого знайомого адвоката.

“Попри намагання зловмисників, їм так і не вдалось надати неправомірну вигоду, натомість суд визнав громадянина винуватим у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 130 КУпАП. Тоді вказані особи пообіцяли «скасувати» це рішення в апеляційному порядку за 1,8 тис. дол. США, залучивши до вчинення злочину ще одного адвоката”, – повідомили в САП.

Осіб викрили після передачі другої частини коштів – 1,5 тис. доларів США. 

Досудове розслідування здійснювалось детективами НАБУ спільно з ДСР в Полтавській області за процесуального керівництва прокурорів САП.

 

корупція, судді, САП

За темою:

  • Виробник текстилю на Полтавщині ухилявся від сплати податків. Але недовго
  • На Диканщині забруднили заповідну зону стічними водами
  • На Полтавщині за ухилення від призову засудили чоловіка
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.