ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:45 26.09


Юристи Жеваго прокоментували рішення Високого суду Англії та Уельсу

Британські та українські юристи вважають, що розповсюдження в ЗМІ неправдивої інформації проти олігарха Костянтина Жеваго є доказом незаконного замовного переслідування підприємця.

Високий суд Англії та Уельсу ухвалив рішення стосовно справи Банку «Фінанси і Кредит» за позовом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб проти Костянтина Жеваго, повідомляє канал Еspreso.tv.

«Наголошуємо, суд постановив, що не має юрисдикції для розгляду даної справи. Ніяких інших рішень вищезазначений суд не приймав. Публікації в деяких українських ЗМІ є спекулятивними та неправдивими», - зазначили британські та українські юристи  Жеваго. 

За словами британських та українських юридичних консультантів Костянтина Жеваго, дана справа завжди була і є питанням України.

«Ми задоволені, що суд Великобританії відхилив цю справу. Вона має розглядатися в Україні. Банк «Фінанси і Кредит» не повинен був відправлятися на ліквідацію через непрофесійні та необґрунтовані дії попереднього керівництва Національного банку України», - додали юристи відповідно до рішення британського суду. 

Крім того, Високий суд Англії та Уельсу зобов’язав ФГВФО компенсувати пану Жеваго всі фінансові витрати, пов’язані з даним судовим процесом. 

Британські та українські юристи також підкреслили, що розповсюдження в ЗМІ неправдивої інформації проти Костянтина Жеваго - це ще один доказ незаконного замовного переслідування підприємця. Як зазначалось раніше, .Жеваго як законослухняний громадянин України, готовий до відкритого, об’єктивного та неупередженого юридичного процесу, і результат рішення Високого суду Англії та Уельсу стосовно Банку «Фінанси в Кредит» - ще одне тому підтвердження. 

 

Костянтин Жеваго, суд, Велика Британія, політикум, гроші, бізнес, репутація

За темою:

  • Суд закрив справу проти керівника "Полтавапаливо"
  • У Полтаві просили відвід слідчого судді у "корупційній" справі
  • Знищив батьків. Чоловік на Полтавщині отримав довічний термін ув'язнення
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.