ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:15 15.10


З 17 жовтня освіта Полтавщини працюватиме у звичному режимі

З 17 жовтня заклади освіти Полтавщини працюватимуть у тому режимі, як і до загострення військової ситуації 10 жовтня. Як продовжуватиме навчання кожна дитина: очно, дистанційно чи змішано, – вирішують батьки.

Із понеділка, 17 жовтня, заклади освіти Полтавщини повертаються до тієї форми навчання, за якою вони працювали до 10 жовтня,  повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

Нагадаємо, після масованих обстрілів України росією 10 жовтня навчальні заклади на тиждень перевели на дистанційне навчання.

Разом з тим, міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет звернувся до начальників ОВА, керівників департаментів (управлінь) освіти і науки та керівників закладів освіти щодо визначення формату навчання з 17 жовтня.

Перш за все необхідно зважати на безпекову ситуацію. Шкарлет зазначив, що обов’язково потрібно враховувати: готовність використовувати захисні споруди в закладах освіти; створення безпечних умов перебування у закладах освіти учасників освітнього процесу; переривання навчання у разі ввімкнення сигналу «повітряна тривога».

62.2% усіх закладів освіти нашої країни мають укриття, аби здійснювати навчання в очному форматі. Як продовжуватиме навчання кожна дитина: очно, дистанційно чи змішано, – вирішують батьки

 

освіта, дистанційне навчання

За темою:

  • Представник Полтавщини переміг у міжнародній математичній олімпіаді
  • Вчительку-ватницю суд відпустив на випробувальний термін
  • У Полтаві перевіряють на замінування освітні заклади
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.