ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:45 29.05


З центру Полтави приберуть рекламу

До кінця тижня з центру Полтави мають прибрати рекламні конструкції на вулицях - окремі білборди та сітілайти. Всього – 170 рекламних конструкцій.

Білборди, сіті-лайти та рекламні тумби частково приберуть —  ті, що розміщені на центральних вулицях – Соборності, Небесної Сотні та Маршала Бірюзова.

Всього – 170 рекламних конструкцій. Демонтувати їх рекомендувала поліція та міське управління культури.

Заступниця міського голови Полтави Тетяна Юрченко розповіла про пропозиції  щодо неправомірного розміщення цих рекламних споруд. На засіданні робочої групи і на комісії, визначили перелік білбордів по центральній частині міста, які розташовані там з порушеннями норм закону про рекламні конструкції.

Список рекламних конструкцій, які мають демонтувати, формували представники патрульної поліції. Адже деякі щити встановлені на перехрестях, що обмежують видимість для водіїв та заважають реагувати на зміну дорожньої обстановки. Деякі конструкції заважали видимості дорожніх знаків або сприйняттю світлофорного об’єкту.

Як повідомляє Суспільне Полтава, також зазначені конструкції закривають архітектуру міста.

Архітектори вважають, що реклама не повинна закривати собою вигляд міста і мати носії розміром 3 на 6 метрів білбордів. Адже вони перекривають візуальні осі, сприйняття архітектури.

Власниця рекламної фірми Наталія Міхієнко розповіла, що це рішення стало несподіваним:

Жодних листів, попереджень чи висновків комісій нам не надсилали. Всі ці конструкції мають необхідні дозволи. Наші юристи прочитавши рішення і зробили висновок, що воно не є законним. Ми будемо судитись. Щомісяця ми сплачували 250 тисяч гривень в бюджет міста. У нас немає жодних заборгованостей. Для нашого бізнесу це значний удар, у нас працюють люди.

Демонтувати рекламні щити фірми мають до 1 червня.

благоустрій, реклама

За темою:

  • На Полтавщині активісти прибрали смітники біля Блакитних озер
  • У Засульській ОТГ з’явився дитячий майданчик
  • У Пирятині оздоблюють нову зону відпочинку
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.