ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:30 18.08


З готелю Жеваго хочуть стягнути майже два мільярди

Ліквідатор банку "Фінанси і Кредит" висунув кредиторські вимоги до готелю "Салют", який пов'язують із нардепом від Полтавщини Жеваго на 1,207 мільярда гривень, а Національний банк - ще на 480,9 мільйона гривень. 

Про це свідчать матеріали суду Києва, пише FinClub. Згідно з повідомленням, 14 травня Господарський суд Києва порушив справу про банкрутство київського готелю "Салют", який пов'язують із колишнім власником банку "Фінанси і Кредит" Костянтином Жеваго, пише Економічна правда.

Процедуру банкрутства ініціювало інше його підприємство — завод "Росава". Суд визнав кредиторські вимоги "Росави" до готелю на 14,4 мільйона гривень.

11 червня в суд надійшли кредиторські вимоги від банку "Фінанси і Кредит" на 1,2 мільярда гривень та від НБУ на 480,9 мільйона гривень.

Разом із тим 18 червня суд скасував арешт рахунків і грошових коштів боржника на прохання розпорядника майном готелю.

30 липня суд зажадав від кредиторів надати докази їх грошових претензій.

Раніше глава НБУ Валерія Гонтарєва заявляла, що Костянтин Жеваго та його банк "Фінанси і Кредит" тільки Нацбанку винні 6,3 мільярдів гривень.

За даними НБУ, інсайдерських кредитів у портфелі банку "Фінанси і Кредит" було на 22 млрд грн (76% портфеля). Балансова вартість активів банку становила 45,1 млрд грн, тоді як ФГВФО оцінив їх в 9,9 млрд (22% від номіналу).

гроші, банк, актив, майно, готель, Костянтин Жеваго, суд

За темою:

  • Чем казино на биткоины привлекают регуляров и новичков?
  • Майно російського генерала на понад мільярд гривень арештували
  • В Україні продовжують фіксувати фальшиві купюри
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.