ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:15 16.03


З квітня стартує новий вид соцдопомоги для багатодітних сімей

На черговому засіданні Уряду розглянули питання освіти та соціального захисту дітей. Зокрема, Андрій Рева, міністр соціальної політики України, анонсував новий вид соціальної допомоги з 1 квітня.

Йдеться про підтримку багатодітних сімей, адже саме вони мають високий ризик потрапити в категорію малозабезпечених.

Наразі є проект нормативно-правового акту, яким запроваджується новий вид допомоги – виплати на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях.

Кожна багатодітна сім“я з 1 квітня отримає на третю, четверту, п’яту і кожну наступну дитину до 6 років щомісячну допомогу від держави у розмірі прожиткового мінімуму на дитину до 6 років. Виплати складатимуть – 1700 гривень.

До кінця року на реалізацію цієї ініціативи потрібно буде спрямувати 2,4 млрд грн.

За словами Реви, наразі в Україні обліковано понад 334 тисячі багатодітних сімей, в яких виховується понад 1 мільйон 136 тисяч дітей. Таким чином, право на допомогу матимуть всі багатодітні родини на 158 тисяч дітей до шестирічного віку. Це ж право матимуть 102 тисячі багатодітних родин з числа малозабезпечених.

Допомога виплачуватиметься органами соціального захисту населення за місцем проживання дитини, за рахунок коштів державного бюджету у вигляді субвенції, що направлятимуться в регіони. Найбільша кількість багатодітних сімей у Львівській обл. – 28 669 та в них дітей – 94 441; Рівненській обл. – 26 285 та в них дітей – 99 361 та Одеській обл.  

соціальна допомога, багатодітні

За темою:

  • Полтавці збирають гроші на допомогу онкохворій дівчині
  • Полтавська влада роздала містянам понад мільйон гривень допомоги
  • Житель Чутівського району заплатив 74000 гривень аліментів і штрафів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.