ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:22 01.02


З міського бюджету виділять 26,5 мільйона на житло для полтавців, які перебувають на квартирному обліку

Депутати Полтавської міської ради затвердили "Програму будівництва та придбання житла для окремих категорій населення", яка передбачає житло для містян, котрі перебувають у квартирній черзі.

На сесії міської ради 31 січня розглянули питання про затвердження Програми будівництва та придбання житла для окремих категорій населення, яке було додатково включено до порядку денного на початку засідання.

Програма потребує фінансування з міського бюджету в розмірі 26 млн 500 тисяч гривень та має термін дії до кінця 2017 року. Планується побудувати та передати у власність громадянам, які знаходяться на квартирному обліку, 48 квартир, у тому числі 38 однокімнатних, сім двокімнатних та три трикімнатних квартири. Головним розпорядником коштів міського бюджету в цій Програмі буде управління житлово-комунального господарства.

За даними міської ради, на квартирному обліку при виконавчому комітеті Полтавської міської ради станом на 01.01.2017 року перебуває 3907 громадян, з яких:

  • 1869 громадян, які мають право на першочергове забезпечення житлом;
  • 564 громадянина, які мають право на позачергове забезпечення житлом;
  • 1474 громадянина перебувають у загальній черзі.

У зв’язку з відсутністю вільного житлового фонду, одним зі способів розв’язання цієї проблеми є будівництво та придбання житла за рахунок коштів міського бюджету.

Проаналізувавши інформацію щодо будівництва та придбання житла за умови відсутності пропозицій забудовників та інших осіб як управителів, зроблено висновок про наявність єдиної пропозиції від Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Олімпія" щодо участі у Фонді фінансування будівництва виду А багатоквартирного житлового будинку (ІІ черга) по бульвару В. Боровиковського, 4 в місті Полтаві з метою отримання у власність об’єктів інвестування та набуття майнових прав на об’єкти.

Необхідними мінімальними технічними вимогами до об’єктів інвестування названі: матеріал стін – цегла; вікна - металопластикові;

Термін здачі об’єкта в експлуатацію – 2017 рік.

"За" це рішення проголосував 31 депутат, "проти" - 3, утрималися - 3, не голосували - 3.

будівництво, житло, черга, міськрада

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.