16:21 06.09 2031
У Полтаві відзначили День фізичної культури та спорту. Міський голова Олександр Мамай роздав причетним до свята 24 путівки до Львова, грошові винагороди та сертифікати на житло.
Як сказано у повідомленні Полтавської міськради, у міському Будинку культури зі святом привітали тренерів, молодих спортсменів та ветеранів спорту.
Понад сім тисяч дітей-спортсменів тренуються у спортивних федераціях та спортивних школах. Із них у комунальних закладах займаються понад чотири тисячі дітей. Вважаю, що це чудовий показник для нашого міста. Адже спортивне суспільство — це успішне суспільство. Тож, одним із пріоритетних напрямів роботи міської влади є підтримка галузі фізичної культури та спорту. У 2017 році на галузь із міського бюджету виділено понад 34 мільйони гривень,
– сказав міський голова.
За останній полтавські спортсмени вибороли чемпіонські титули на змаганнях різного рівня – 63 чемпіони та 273 призери чемпіонатів України з видів спорту у всіх вікових категоріях, 25 чемпіонів Європи з видів спорту, 15 чемпіонів Світу з видів спорту. Кращих нагородили Почесними грамотами виконавчого комітету та грошовими винагородами в розмірі 500 гривень.
Окрім цього, міський голова вручив грошові сертифікати на потреби спортивних установ міста.
Окрім цього, грошові винагороди у розмірі 100 тисяч гривень вручили:
Тренерам цих спортсменів вручили по 50 тисяч гривень.
Сертифікати на отримання житла отримав майстер спорту України з вільної боротьби, чемпіон України, учасник чемпіонату Європи, вихованець Полтавської обласної дитячо-юнацької спортивної школи імені Олексія Бутовського Алфес Долідзе, дитина-сирота, який виховувався у першому інтернаті.
Ще один сертифікат на житло отримав Заслужений тренер України з карате, тренер збірної України з карате, тренер дев'яти чемпіонів та призерів Дефлімпіади 2017, тренер Полтавського обласного регіонального центру "Інваспорт" Микола Богодистий.
У Полтаві та області — забруднене повітря
15:30 13.02