ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:04 03.12


З наступного року е-декларації подаватимуть всі керівники шкіл і вузів

Національне агентство з питань запобігання корупції пояснило, що заповнювати електронні декларації з 1 січня 2017 року будуть ті чиновники сфери освіти, у яких є повноваження керувати трудовим колективом.

З 1 січня 2017 року електронні декларації подаватимуть керівники управлінь освіти і навчальних закладів державної і комунальної форм власності. Про це повідомили в Нацагентстві з запобігання корупції у відповіді на запит порталу osvita.ua.
Електронні декларації подаватимуть чиновники, у яких є посадові повноваження керувати трудовим колективом і адміністративно-господарські функції.
У Нацагентстві відзначають, що декларування стосується тих співробітників, які виконують ці обов'язки на постійній основі.

Термін обов'язкової подачі декларацій для держслужбовців закінчився 30 жовтня 2016 року. Згідно з підрахунками сайту texty.org.ua, у українських чиновників і депутатів, за даними їх декларацій, сумарно знаходиться майже 27 млрд грн. Із них на банківських рахунках розміщені 6,17 млрд грн, 16,17 млн грн - готівкою, 2,48 млрд грн позначені як гроші, які були дані в борг третім особам.

декларація, статки, гроші, освіта

За темою:

  • Сім‘я депутата з Полтави під час війни покращила статки
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.