ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:15 28.11


З наступного року на Полтавщині впроваджуватимуть електронний квиток

За допомогою впровадження електронного квитку контролюватимуть перевізників Кременчука. Міський голова Віталій Малецький про заплановану новацію розповів 27 листопада під час брифінгу.

 Мер визнає, що низку питань перевізники можуть усунути без фінансових витрат, як ритмічність руху,  чистота у транспорті та спілкування водія з пасажиром.

Якість обслуговування потрібно підвищувати, і для цього гроші не потрібні, - зазначив Віталій Малецький.

Основне завдання, поставлене перевізникам — це графіки руху та зазначив, що кременчужани можуть контролювати маршрутників через систему Infobus.

Зі свого боку, мерія вимагає від перевізників, щоб їхні авто були з GPS: наразі це вимога конкурсів - Системи GPS повинні бути, і вони повинні бути ввімкненими, підключеними до системи. Тому що є різні речі — ввімкнули, але не оплатили, і мобільний оператор не надає послугу, - зазначив мер.

Разом із тим, за його інформацією, без GPS зараз невелика кількість маршруток, і їх мають дообладнати до кінця цього року. пише Телеграф.

Відповідаючи на запитання, як саме водіїв мерія змусить дотримуватися графіків руху, Віталій Малецький відповів, що допоможе короткостроковий контракт з перевізниками.

 


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.