ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 03.07


З першого липня на Полтавщині дозволили вилов риби та раків

Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Полтавській області повідомляє про закінчення 30 червня заборони на рибальство.

Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Полтавській області повідомляє про закінчення 30 червня заборони на лов (добування) раків у період виношування ікри, личинок, першої линьки та нерестової заборони на вилов водних біоресурсів в придаткових водах (ставках).

Наразі любительське рибальство дозволяється здійснювати рибалкам безоплатно у порядку загального використання водних біоресурсів для особистих потреб (без права реалізації) дозволеними знаряддями добування (вилову) та у мінімально дозволених для добування (вилову) розмірах водних біоресурсів під час здійснення любительського, спортивного рибальства та підводного полювання, визначених Правилами любительського і спортивного рибальства.

Нагадаємо правила що стосуються добування раків:

  • на одну особу однією раколовкою — «хапкою» з діаметром не більше 70 см і вічком не більше 22 мм;
  • одній особі вилов за одну добу перебування на водоймах загального користування 30 раків, на водоймах, закріплених за громадськими об'єднаннями, а також на тих, де впроваджене платне рибальство — 50 шт.;
  • мінімальним розміром не меншим ніж 11 см в Кременчуцькому водосховищі та не меншим ніж 10 см в інших водоймах області.

Телефонна «гаряча лінія» управління Держрибагентства: (096) 907-5008.

рибалка

За темою:

  • У Решетилівській громаді на річці Псел загинула жінка
  • На Кременчуцькому водосховищі водна поліція дістала 1200 метрів браконьєрських сіток
  • На Полтавщині браконьєри наловили риби на майже 300 тисяч гривень
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.