ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 27.10


З першого листопада встановили заборону на вилов риби на зимувальних ямах

Управління Державного агентства рибного господарства повідомляє: з 1 листопада на водоймах розпочнеться осінньо-зимова заборона на вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах.

Заборона триватиме вона до закінчення зимового періоду 2021 року.

З переліком зимувальних ям та картою, на яку  нанесені зимувальні ями, можна ознайомитися на сайті Полтавського рибоохоронного патруля за посиланням та на офіційній сторінці в мережі Facebook 

У цей час дозволяється любительське та спортивне рибальство на ділянках, визначених відповідно до Правил любительського і спортивного рибальства, поза межами зимувальних ям.

За вилов водних біоресурсів у заборонених місцях передбачена відповідальність, згідно чинного законодавства – адміністративна (штраф від 34 до 680 грн.) або кримінальна (штраф від 17 000 до 51 000 грн. або обмеження волі на строк до трьох років). Крім штрафу за незаконний вилов нараховуються збитки, нанесені рибному господарству, за кожну виловлену рибу за таксами відповідно до постанов КМУ від 21.11.2011 року №1209 «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення цінних видів водних біоресурсів», від 24.07.2013 року № 541 «Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд».

Закликаємо всіх рибалок дотримуватися встановленого природоохоронного законодавства та, у випадку виявлення порушень, телефонувати на «гарячу» лінію:  (068) 030 -22- 09.

рибалка, браконьєри

За темою:

  • Під час рейду Полтавський рибоохоронний патруль виявив правопорушення
  • Під Кременчуком двоє рибалок провалилися під лід
  • Поліція затримала рибалку з 30 кілограмами риби
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.