ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:45 05.07


З-під завалів "Амстора" зникли сейфи із золотом і грошима

Після потрапляння російської ворожої ракети в ТЦ "Амстор" - із 27 червня по 1 липня невідомі особи здійснили крадіжку двох сейфів, виготовлених із матеріалу, який не горить, із ювелірними виробами та коштами.

 

Відповідну заяву до поліції подала представниця одного з ювелірних магазинів, який працював у "Амсторі", повідомляє Кременчуцька газета.

За наявною інформацією, в сейфі знаходилися ювелірні вироби на суму майже 500 тисяч грн, а також приблизно 300 тисяч грн готівкою.

Тепер поліція має порушити по цьому факту кримінальну справу і шукати, куди поділися сейфи. Як відомо, завали ТЦ "Амстор" розбирали рятувальники та комунальні служби, а також військові. Можливо, сейфи ще знаходяться десь у завалах.

Втім, не виключено, що сейфи завантажили на автівку і вивезли разом з іншими завалами. А можливо, "сейфам, хтось зробив ноги".

Від моменту ракетного удару до відділення №1 Кременчуцького управління поліції надходить заяви, і їх дуже багато. Про це повідомила пресофіцер Кременчуцького управління поліції Анна Васенко.

У тому числі і пошкодження майна, і зникнення майна. Вся ця інформація аналізується групою слідчих. Стосовно сейфів – теж інформація є, вона внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Слідчі працюють із потерпілими. 

кримінал, поліція, Кременчук, війна, Амстор, крадіжка

За темою:

  • Поліція затримала жінку, яка розповсюджувала наркотики поштою
  • У Полтаві за дивних обставин помер 43-річний поліцейський
  • На Полтавщині затримали чоловіка, який напав на поліцейську
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.