ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:23 27.01


З початку року на Полтавщині дев'ятеро людей замерзли насмерть

За даними Центру екстреної медичної допомоги, у січні цього року в усій області від переохолодження померли дев'ятеро осіб, а ще 67 людей звернулися до лікарів із обмороженнями.

У новому році на Полтавщині вже зареєстрували дев'ять смертей від переохолодження. Такі дані навів заступник головного лікаря Центру екстреної медичної допомоги та катастроф Юрій Безрядін:

За сильних морозів люди на вулиці гинуть дуже швидко. Але тільки в обласному бюро судово-медичних експертиз встановлюють точну причину смерті. Якщо людину находять без видимих ознак насильницької смерті взимку - це або серцевий напад, або переохолодження.

За його даними, з початку року 67 мешканців звернулося до лікарів з обмороженнями. Уже точно підтверджено, що дев'ять осіб загинуло від переохолодження.

Хоча у Центрі не ведуть порівняльної статистики, але сніжний і морозний січень 2016 року в цьому плані "урожайніший" за попередній.

Якщо говорити про конкретні випадки, то наприклад, нещодавно у Полтаві біля автомобільної дороги знайшли молодого чоловіка, приписаного снігом, без ознак життя. У селі Луговики Чорнухинського району тіло літньої жінки, яка намагалася втекти від пожежі, виявилося у кілометрі від згарища на місці її будинку. У Лохвицькому районі чоловік, що зник без вісти, був знайдений у заметі біля водойми. А у Кременчуці бригада швидкої підібрала на вулиці сп'янілого чоловіка із сильно обмороженими ногами, який за добу після цього помер у лікарні.

Анна СОЛТОВСЬКА

переохолодження, смерть, замерзли, медики, лікарі, обмороження

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.