ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 10.05


З початку року на Полтавщині стягнуто майже сто мільйонів гривень аліментів

За офіційними даними, понад 95 мільйонів гривень аліментів – результат роботи державних виконавців Полтавщини за чотири місяці 2019 року.

 

"На сьогодні ми маємо понад 23 тисячі виконавчих проваджень про стягнення аліментів. Аби забезпечити їх виконання, державні виконавці докладають чимало зусиль. Понад 1,2 тисяч протоколів направлено до суду з метою притягнення боржника до суспільно корисних робіт. Винесено понад 21 тисячу постанов про тимчасове обмеження неплатника аліментів у праві виїзду за кордон, керувати транспортним засобом, полювати та користуватися зброєю", - повідомив очільник юстиції Полтавщини Олег Тимченко.

Іншим важелем впливу на боржників є накладеня штрафу на суму заборгованості у розмірі від 20 до 50% в залежності від терміну несплати. На сьогодні понад 1,3 млн грн штрафних санкцій стягнуто з неплатників Полтавщини. Завдяки виконанню суспільно корисних робіт на користь дітей перераховано понад 140 тисяч гривень аліментів.

"Загалом за перші чотири місяці 2019 року державні виконавці області стягнули понад 95 млн грн аліментів, із яких 42 млн - завдяки дії законів #ЧужихДітейНеБуває", - зауважив Олег Тимченко.
 

аліменти, діти, допомога, юстиція

За темою:

  • Майже 200 тисяч сплатив полтавець за право керувати автівкою
  • Як витрачаються аліменти, відтепер можна перевірити
  • Щоб вийти на полювання, полтавець сплатив 17 тисяч гривень боргів
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.