ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:45 15.10


З початку року полтавці витратили на нові авто 54 млн доларів

За офіційними даними, впродовж січня-вересня поточного року у Полтаві та області придбано дві тисячі нових автомобілів на загальну суму понад 54 мільйони доларів США.

Серед брендів у Полтаві найчастіше купували Renault. За 9 місяців 2020 року зареєстрували 370 авто цього бренду. Також полтавці часто обирали Toyota (280 авто) і Hyundai (140 авто), – про це йдеться у рейтингу сайту з продажу автомобілів RST.ua

Найпопулярнішою моделлю у полтавців залишається кросовер Renault Duster. Крім нього у регіоні часто реєстрували Toyota RAV4 і Renault Sandero.

З січня по вересень зареєстрували 1 400 кросоверів, що складає понад 70% від загального обсягу авторинку. Частка машин із дизельними силовими агрегатами склала 32%. Щодо цінових сегментів, то 18% – автомобілі вартістю понад 35 тисяч доларів США без урахування вартості додаткового обладнання.

Загалом в Україні за вказаний період придбали майже 60 тисяч нових автомобілів на загальну суму 1,8 млрд доларів США. Найбільше автомобілів зареєстрували у липні, коли українці придбали понад 8 тисяч авто. Найважчим місяцем для автодилерів був квітень. Через карантинні обмеження в Україні в цей місяць зареєстрували лише 3700 нових автомобілів.

 

транспорт, авто, статистика, продаж, гроші

За темою:

  • Дорожники пояснили походження ям на трасі Дніпро-Решетилівка
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.