ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:15 14.10


З початку року з полтавських неплатників аліментів стягнули майже 2 млн гривень

У Полтавській області з початку 2018 року з неплатників аліментів державні виконавці стягнули майже 2 млн гривень.

Аліменти стягнули на користь понад 22 тис. дітей, повідомив заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби - начальник Управління державної виконавчої служби Віталій Коноз.

Тепер державним виконавцям надали певні повноваження щодо обмеження боржників у певних правах та застосування санкцій.

Закон «ЧужихДітейНеБуває», який вступив в силу 28 серпня 2018 року, разом із новаціями надав державним виконавцям багато ефективних інструментів впливу на неплатників аліментів. Завдяки цьому, з початку року державними виконавцями Полтавської області стягнуто 188 млн 787 тис 598 грн, розповів Коноз.

Нині на виконанні у відділах державної виконавчої служби Полтавської області перебуває 23 тис.85 виконавчих документів про стягнення аліментів.

З них, по 10 тис. 750 виконавчих документах боржники сплачують аліменти систематично, а по 11 тис. 907 документах аліменти стягують з їхніх доходів. З неплатників аліментів стягнули майже 2 млн гривень.

Ці штрафні санкції застосовуються на підставі відповідних постанов державних виконавців. Для цього не треба додатково звертатися в суд, і розмір таких санкцій сягає 20, 30 чи 50% залежно від терміну заборгованості (1, 2 чи 3 і більше років відповідно

- сказав Віталій Коноз.

Також, відтепер державний виконавець нараховує виконавчий збір за наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за дванадцять місяців.

Віталій Коноз, стягнення, аліменти

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.