ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 31.10


З полтавців стягнули понад 207 мільйонів гривень аліментів 

Законодавчі зміни щодо посилення відповідальності батьків за ухилення від сплати аліментів діють - державні виконавці отримали нові заходи впливу на боржників, що дало результат - стягнуто 207 мільйонів гривень.

У середу, 31 жовтня 2018 року, під головуванням начальника юстиції Полтавщини Олега Тимченка відбулося розширене засідання регіональних штабів із координації, моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення аліментів та заборгованості по заробітній платі, повідомили у ДФС області.

З початку року Міністерством юстиції України ініційовано законодавчі зміни щодо посилення відповідальності батьків за ухилення від сплати аліментів. З прийняттям так званих законів #ЧужихДітейНеБуває державні виконавці отримали нові заходи впливу на боржників.

 — На сьогоднішній день із мешканців Полтавської області на користь дітей вже стягнуто понад 207 млн грн аліментів, із них 98 млн — завдяки запровадженим новаціям, — зауважив Олег Тимченко.

Серед основних інновацій – запровадження тимчасових обмежень до боржників. Державними виконавцями області винесено 22 594 постанови про обмеження боржника у праві  виїзду за кордон, у праві керувати транспортним засобом, користуватися зброєю та полювати. 

Також суд задовольнив 84 протоколи про притягнення боржників до адміністративної відповідальності у вигляді виконання суспільно корисних робіт, із яких 41 постанова виконана у повному обсязі та стягнуто 85 233 грн аліментів.

Ще однією невтішною тенденцією серед неплатників аліментів є порушення строків сплати своїх зобов’язань. 1 174 особи ухиляються від сплати понад рік, 592 – понад два роки, 766 – понад три. Для них запроваджено систему накладення штрафів  від загальної суми боргу у розмірі 20%, 30% і 50 % залежно від терміну несплати. Загалом державні виконавці винесли 1 499 постанов про накладення штрафу та стягнули 304 241 грн, які перераховано на користь дітей.
 

влада, гроші, аліменти, діти, юстиція

За темою:

  • Понад мільйон виділять на ремонт приймального відділення 1-ї МКЛ
  • Менше районів та більше ОТГ: децентралізація на Полтавщині
  • Чи будуть мешканці 109-го мікрорайону взимку з теплом, залежить від них
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.