ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 11.01


З Полтави скасовують автобусні рейси

Через негоду з Полтави скасовують деякі автобусні рейси - переважно у віддалені та невеликі населені пункти. Транспорт до великих міст їздить із запізненням.

Сьогоднішня негода вносить корективи у міжміські перевезення. Хоча дороги Полтавщини не перекриті, як це було кілька днів тому, однак графіки і розклад руху автобусів змінено.

Так, у приватній службі перевезень "Зелений Слон" нам повідомили, що жоден їхній рейс ни Київ не скасований, однак транспорт проведе більше часу в дорозі.

Поки що не скасували жоден рейс на центральному Автовокзалі.

А от автостанція №3, що знаходиться на Зіньківській 65б (біля ТРЦ "Київ"), відмінила рейси автобусів з Полтави до Надєжди і до Михайликів Полтавського району.

Автостанція №2, що на Шевченка 65а, відмінила такі рейси: на Нехворощу, Вільний степ і Малу Перещепину (Новосанжарський напрямок), на Канави і на Павлівку (Кобеляцький напрямок) і на Машівку.

Ускладнено рух на трасі Полтава-Кременчук, хоча пасажирський транспорт там усе ж таки їздить. Однак в дорозі маршрутка проведе дві-дві з половиною години. Поки що жоден автобус не застряг, окрім шкільного в Чорнухинському районі.

Анна СОЛТОВСЬКА

транспорт, маршрутки, автобус, негода, заметіль, Полтава, Кременчук, перекриття, Зелений Слон, автовокзал, автостанція

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.