ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:45 17.02


З Полтави вивезуть 25 тонн надзвичайно небезпечних хімікатів

Близько 25 тонн хімічних речовин першого класу (надзвичайно небезпечних) колишнього заводу "Знамено" повинні утилізувати. Не в Полтаві - в Одесі, де для цього є відповідна база.

 

Попередню інформацію щодо об'ємів надало підрядній організації державне підприємство "ВО "Знамя", на балансі якого перебувають хімічні речовини. Займатиметься утилізацією відходів одеська компанія "Утільвторпром". Видання ЗМІСТ стверджує, що частина відходів не має маркування — наліпки з часом стерлися. Тому речовини попередньо відправлять на експертизу.

Нині компанія-утилізатор уже отримала фото відходів та необхідну для ознайомлення документацію. Попередньо представники "Утільвторпром" оглянули речовини. Вартість робіт знатимуть пізніше — для цього потрібно класифікувати небезпечні речовини.

Попри те, що представництво компанії є й у Полтаві, утилізовувати відходи колишнього заводу будуть в Одесі. Адже там є необхідні ліцензії та обладнання для роботи з речовинами такого класу. Нині створено комісію, що буде присутня при пакуванні й завантаженні речовин. Поліція супроводжуватиме вантаж до Одеської області.

хімія, небезпека, утилізація, Знамено

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.