ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:15 28.01


Равликів із Полтавщини експортують до Європи

Із фермерського господарства "Равлик-2016", розташованого в селі Войнівка, що на Чутівщині, розпочали прямий експорт равликів до країн Європейського Союзу.

Власники «Равлик-2019» Віктор та Сергій Данилейки про амбіційну мрію — завоювати ринок Західної Європи та постачати равликів до Франції, Іспанії напряму казали ще восени 2018-го. І от тепер підприємцям це вдалося, пише ЗМІСТ.

Фермери відкрили власний склад в Іспанії, для безпечної доставки туди українських равликів. І перше пряме постачання равликів до ЄЄ шляхом Полтава-Барселона через польську митницю відбулося у січні 2020-го. Про це стало відомо із їхньої Фейсбук-сторінки.

Рік вони працювали над пошуком варіантів прямого експорту. На власному досвіді дізналися про багато підводних каменів та перешкод, але подолали всі юридичні та логістичні складнощі. Зокрема, вони відкрили власний склад в Іспанії, щоби бути захищеним від шахраїв та мати постійний збут.

Фермерське господарство «Равлик-2016» вирощує два види равликів: Helix Aspersa Maxima і Helix Aspersa Muller. Muller продукує від 80 до 120 яєць, а Maxima — може й до 200. Одна особина дає близько кілограма равликів приплоду. Maxima більшого розміру (важить 20, а то й 40 грамів), але Muller, вага дорослої особини якого становить 8-12 грамів, вважається більшим делікатесом, його м’ясо ніжне, оксамитове, має вишуканий смак. Європейці, особливо французи, поїдають равликів цього різновиду у великій кількості.

  

бізнес, експорт, равлик, Чутове, ЄС

За темою:

  • Полтавські фермери виростили сімсот тисяч равликів
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.