ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:15 28.08


З полтавських бібліотек списали сотні російських книг

З бібліотек списали російські та російськомовні книги, серед яких література як для дорослих, так і для дітей.

Про вилучення російських книг з бібліотек повідомила директорка Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації під час апаратної наради 28 серпня.

Усі книги в бібліотеках Полтавської області прибирали з полиць згідно з рекомендаціями Міністерства культури. Вони збирають та публікують списки авторів і книг, які не відповідають законам моралі, і не повинні бути публічними у бібліотеках. Їх можуть доповнювати, тому поки що невідомо скільки книг ще спишуть.

Насамперед з бібліотек вилучали антиукраїнські книги різних жанрів з імперськими наративами та з проросійською та шовіністичною політикою. Окрім російських книг з полиць також вилучають газети та журнали російською, або виданих у росії.

Раніше ЗМІСТ писав, що в обласній бібліотеці імені Котляревського у Полтаві вилучили майже 7 тис. примірників. Деякі з них залишать в одному екземплярі. Вони будуть у закритому доступі. Таку літературу зберігають для науковців, які будуть працювати для історії, розвитку тих подій.

дерусифікація, книги

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.