ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:04 27.12


Фасій пішов із посади очільника обласного управління культури

В останні дні 2017 року стало відомо, що посаду начальника управління культури Полтавської облдержадміністрації за власним бажанням залишив Геннадій Фасій.

Геннадій Іванович Фасій працював в управлінні культури Полтавської ОДА загалом понад двадцять три роки — з вересня 1994-го, коли він був прийнятий на посаду методиста обласного методкабінету навчальних закладів управління культури полтавської ОДА. В липні 2010 року Геннадій Фасій очолив обласне управління культури.

Причиною звільнення Геннадій Іванович називає особисті мотиви, а саме – персональний розвиток та прагнення до нових здобутків в іншій сфері.

Я просто переходжу працювати в іншу структуру. Взяв участь у конкурсі давно — мене дуже цікавить тема децентралізації. Несподівано пройшов усі тести, співбесіди і думав, що воно якось заглухло. А потім мене запросили подати документи. Я і не думав, що посада знайдеться в Полтавській області – подавав заяву на всеукраїнський конкурс

– розповів Геннадій Фасій.

Мова йде про посаду радника з питань муніципальних послуг у Центрі розвитку місцевого самоврядування в Полтавській області. 

Я маю необхідний досвід, багато контактів, велике бажання працювати. Я закрив рік по управлінню культури без боргів, на сесії проголосували за дві наші програми, ми спланували новий фінансовий рік, там буде багато цікавого. Тим більше, я буду недалеко – в центрі місцевого самоврядування, який також тісно співпрацює з обласною державною адміністрацією, і зможу за потреби чимось допомогти

– зазначив Геннадій Іванович.

Наразі виконувачем обов'язків начальника управління є екс-заступниця Фасія — Валентина Вождаєнко.

І ще одна новина. На кінець січня – початок лютого 2018 року заплановане реформування обласного управління культури —  планують, що структурний підрозділ ОДА візьме на себе також опіку над розвитком туризму (зараз цим питанням відає управління інфраструктури та туризму).

Конкурс на посаду начальника департаменту культури та туризму Полтавської облдержадміністрації мають оголосити на початку лютого 2018 року.

 

ОДА, влада, культура, Геннадій Фасій, Валентина Вождаєнко

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.