ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 15.06


З приміщення дитсадка в Лубнах серез суд прибрали амбулаторію

Верховним Судом залишено без змін рішення Господарського суду Полтавської області та постанову Східного апеляційного господарського суду щодо звільнення частини приміщення дитячого садка в Лубнах.

 

У Лубнах місцеве підприємство зобов’язали звільнити частину приміщення дитсадка №9 "Берізка". Про це повідомила пресслужба обласної прокуратури.

Розслідування встановило, що 5 серпня 2019 року частину приміщення площею майже 250 квадратних метрів передали на баланс Управління з питань комунального майна та земельних відносин виконавчого комітету Лубенської міської ради розпорядженням Лубенського міського голови.

Того ж дня управління передало приміщення в користування Комунальному некомерційному підприємству "Лубенський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" для розміщення амбулаторії загальної практики — сімейної медицини.

Законодавство забороняє використовувати об’єкти та майно державних і комунальних закладів освіти не за цільовим призначенням. Окрім того, в соціальних мережах мешканці Лубен скаржилися на неможливість влаштувати дитину до дитячого садка через відсутність вільних місць.

З огляду на ці порушення прокуратура подала позов, який зобов’язав підприємство звільнити частину приміщення дошкільного навчального закладу для його повернення до цільового використання.

суд, прокуратура, діти, амбулаторія, закон

За темою:

  • На Полтавщині чоловіка засудили за безжальне вбивство вітчима та підпал матері
  • 95 тисяч гривень за електроплиту й овочерізку: ціну угоди комунальниками переглянуть
  • Суд допитав свідка у справі щодо погроз полтавській журналістці
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.