ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 17.10


За 57 мільйонів доларів китайці продовжать ремонтувати магістраль Київ-Харків

Китайська компанія продовжить ремонтувати дорогу, яку свого часу не закінчили італійці. Йдеться про автотрасу, яка пролягає Полтавщиною, Київ-Харків-Довжанський.

Ремонтуватимуть ділянку від Лубен до Полтави з березня наступного року. Проект реалізують за рахунок коштів кредиту Світового банку. Роботи планують виконати за 8 місяців.

Укравтодор уклав угоду з китайською компанією Xinjiang Communications Construction Group Co Ltd. на понад 57 мільйонів доларів. 

Зокрема, передбачається реконструкція і капітальний ремонт на лінійних ділянках від м. Лубни до м. Полтава (210-333 км).

Це новий досвід для як України, так і для китайських компаній. Маємо двосторонню відповідальність за реалізацію цього проекту. З нашого боку, це жорсткий контроль за якістю виконання робіт та дотриманням строків реалізації. З китайської сторони, реалізація цього проекту – це обличчя китайського бізнесу, який планує розширювати свою присутність в Україні,

- зазначив керівник Укравтодору Славомір Новак.

 

Нагадаємо, з 2013 року на дорозі Київ-Харків працювала італійська компанія Todini: підрядник завіз необхідну техніку в Україну, однак перевірка Укравтодору виявила, що на об'єкті працює в кілька разів менше техніки, ніж було заявлено.

Сума ПДВ, яку повинен був відшкодувати Укравтодор, у виставленому рахунку підрядником була завищена на кілька десятків мільйонів гривень - італійці повинні були виконати роботи з реабілітації та модернізації автодороги на 6-ти лотах. У вересні 2014 році передбачалося завершення ремонтних робіт.

Через недотримання умов контракту, він був розірваний,

- зазначив  начальник Служби автомобільних доріг у Полтавській області Володимир Трояновський, повідомили у Службі автомобільних доріг України.

 

Час покаже, чи виконають свої обіцянки китайці.

Київ-Харків, ремонт, дорога, китайці, італійці, Служба автодоріг

За темою:

  • Розпоряджатися "дорожніми" грошима на Полтавщині буде чиновник із Харкова
  • Ямковий ремонт: зробили дорогу з Гребінки до Оржиці
  • У Миргороді на ямковий ремонт доріг виділили десять мільйонів гривень
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.