ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 16.12


За браконьєрську ялинку загрожує штраф у тисячу гривень

Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства закликає бути свідомими і не займатися незаконним вирубуванням ялинок. Штраф за це наразі перевищує тисячу гривень.


Свідомі люди купують святкове дерево на ринку чи безпосередньо у лісових господарствах області. Ялинки від полтавських лісівників реалізуються за доступними цінами: в середньому — 54 гривні за ялинку висотою до метра, та 72 — до двох метрів. Їх можна придбати у будь-якому лісництві області.

Обласне управління лісового та мисливського господарства нагадує полтавцям про відповідальність: збитки, заподіяні лісу підприємствами, установами, організаціями та громадянами незаконним вирубуванням та пошкодженням дерев і чагарників до ступеня припинення росту залежать від діаметру пня, і оцінюються від 498 грн (діаметр дерева у корі біля шийки кореня до 10 см), а також накладається штраф у сумі від 510 грн до 1020 грн за адміністративне правопорушення. Тому загальна сума санкцій за браконьєрську ялинку буде становити щонайменше 1008 грн, що в двадцять разів більше вартості легального деревця.

Тим часом сьогодні, 16 грудня, голова ОДА Олег СИНЄГУБОВ представив свого радника з екологічних питань.

"Радник Олег Савлучинський буде опікуватися напрямком екології та природокористування. Саме йому дали доручення провести аудит лісових господарств та Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації", – сказав Синєгубов під час ранкової апаратної наради.

екологія, природа, ліс, ялинки

За темою:

  • На Полтавщині проінвентаризують лісові площі
  • Молодик на карантині "нагуляв" штрафів на 50 тисяч
  • Лісівники Полтавщини завершують посадкову кампанію
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.