ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:15 29.01


За допомогою соціологічного дослідження оцінять керівництво Нацполіції Полтавщини

Роботу обласного керівництва Нацполіції оцінять за результатами громадської думки - кошти на соціологічне дослідження вже передбачені у фінансуванні на 2018 рік.

Водночас після його проведення частина начальників підрозділів можуть позбутися своїх посад.

Про це Голова Національної поліції України Сергій Князєв заявив 27 січня.

За словами Сергія Князєва, зараз між інститутами громадянського суспільства і поліцією триває конструктивний діалог.

Нами здійснюється постійний моніторинг думки громадян і засобів масової інформації про нашу роботу. Ми реагуємо на всі критичні зауваження, насамперед, які стосуються порушень прав та їх законних інтересів», – наголосив він. 


Сергій Князєв підкреслив, що переважна більшість порушень дисципліни і законності, вчинених поліцейськими, виявляють, насамперед підрозділами Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції.

За матеріалами цього підрозділу розпочато понад тисячу кримінальних проваджень, повідомлено про підозру в учиненні злочинів 354 працівникам поліції.

Глава Нацполіції звернувся до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова щодо підтримки в організації проведення щорічних соціологічних досліджень громадської думки.

Запевняю, що керівники, які не матимуть довіри місцевих громад однозначно позбавляться своїх посад

– підкреслив Сергій Князєв.

Глава Нацполіції доручив керівникам територіальних підрозділів відомства – упродовж місяця прозвітувати про результати своє роботи у 2017 році в обласних радах.

Крім того, їм доручено організувати проведення таких звітів в усіх міських та районних радах – керівниками місцевих відділів поліції. Державний секретар Міністерства внутрішніх справ України Олексій Тахтай повідомив, що обсяг бюджетного фінансування на 2018 рік повністю дозволяє провести необхідні дослідження.  

соціологічне дослідження, поліція, думка, опитування

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.