ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 20.09


За два роки полтавські лісівники відновили понад 500 гектарів лісу

Щороку у "Миргородському лісгоспі" саджають понад 350–370 гектарів лісу та вирощують власний посадковий матеріал. Лісорозсадник Гоголівського лісництва є найбільшим осередком із вирощування лісоутворюючих рослин.

Він має площу 10,9 га, а його посівне відділення складає 8,9 гектара.

Загальний щорічний обсяг вирощування стандартних сіянців складає близько трьох мільйонів, тут зростають як звичайні сіянці (26 лісоутворюючих порід), так і саджанці декоративних культур , таких, як самшит, ялівці та туї різних форм, спіреї, форзації та ін.

Для догляду за ними встановлена система сучасного поливу з бочкою об’ємом 30 кубів, до якої під’єднані потужні насоси. А для особливо вибагливих дерев, таких, як берези, застосовують крапельне зрошування, розповів Zorya.poltava.ua начальник лісового розсадника Миргородського лісництва Ігор Куленко/

Основними лісоутворюючими породами в Полтавському регіоні є сосна та дуб, супутніми породами зазвичай виступають липа, береза, клен. За підрахунками минулого року, у господарстві було вирощено три мільйони сіянців. Вирощування декоративних культур проводиться з метою отримання додаткового заробітку лісництвом. Своїх торгових точок у нас немає, але добре працює так зване «сарафанне радіо». Інформація виставляється на сайт лісництва та у соціальні мережі. За весняний посадковий період цього року, а це понад два з половиною місяця, зеленого товару було реалізовано на 415 тисяч гривень

- розповів він.

Є екзоти, вирощені в місцевому лісництві, акліматизовані і зажди добре приживаються на новому місці.
Додам, що у 2018 році було прийнято рішення про доцільність створення лісового розсадника біля контори лісництва для збільшення вирощування та реалізації декоративного посадкового матеріалу.

Було збудовано дві теплиці та закуплене необхідне обладнання, матеріали для вирощування і поливу. 

Миргородський лісгосп, саджанці, заліснення

За темою:

  • На Полтавщині помер заслужений лісовод
  • На Полтавщині горів хвойний ліс
  • Полтавцю повідомили про підозру у перешкоджанні професійній діяльності журналістів
  • Топ-5 за тиждень :









    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.