ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 18.10


За фактами домашнього насильства відкрито понад 60 проваджень

На Полтавщині цьогоріч вже відкрито 64 кримінальних провадження за фактами домашнього насильства.

 

Із початку року за фактами домашнього насильства слідчими поліції Полтавщини, під процесуальним керівництвом прокуратури, розпочато 64 кримінальних провадження. Крім цього, за фактами невиконання обмежувальних заходів розпочато 8 кримінальних проваджень. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Полтавщини.

Наразі 41 особі повідомлено про підозру та обвинувальні акти скеровано до суду. За вчинення домашнього насильства кривднику може загрожувати до двох років позбавлення волі.

"Упродовж цього року поліцейські Полтавщини відреагували на понад 9600 повідомлень громадян із попередньою кваліфікацією "домашнє насильство". За результатами проведених перевірок підтверджено майже 2500 таких фактів, по яким на правопорушників складені адміністративні матеріали за ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення. На профілактичних обліках підрозділів превенції перебуває 2767 осіб, які вчинили домашнє насильство (2467 чоловіків, 296 жінок та 4 дітей). Задля негайного припинення фактів домашнього насильства та недопущення його в майбутньому, працівниками поліції стосовно кривдників винесено 1 300 термінових заборонних приписи. Слідчими поліції Полтавщини, під процесуальним керівництвом прокуратури, розпочато 64 кримінальних провадження за статтею 126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України та 8 кримінальних проваджень за статтею 390-1 (Невиконання обмежувальних заходів, обмежувальних приписів або не проходження програми для кривдників) Кримінального кодексу України. Наразі 41 особі повідомлено про підозри та відповідні матеріали направлено до суду", – розповів начальник управління превентивної діяльності поліції Полтавської області Роман Ніколаєнко.

насильство, родина, кримінал, поліція

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.