ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:15 20.12


За гроші європейських кредиторів будують Центр соціальної реабілітації дітей із інвалідністю

На Полтавщині колишній шкіряно-венерологічний диспансер перебудовують у Центр соціальної реабілітації дітей із інвалідністю.

У Крюкові, по вулиці Приходька, активними темпами триває перебудова будівель колишнього шкіряно-венерологічного диспансеру під Кременчуцький міський Центр соціальної реабілітації дітей із інвалідністю.

Ці роботи, як розповіли у пресслужбі Кременчуцької міськради, проводяться у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України від Європейського інвестиційного банку, який надав Україні довгостроковий кредит. Кошти позики спрямовані на відновлення ключових об'єктів інфраструктури на підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей; в сусідніх – Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській областях, а також Київській, Одеській, Полтавській та Херсонській областях.

До об'єктів, які будуть відновлені у рамках цієї програми, потрапив і колишній шкіряно-венерологічний диспансер, який перебудовують під Кременчуцький міський Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Наразі будівельні роботи проводяться тут активними темпами, працюють будівельники і важка техніка. Стару будівлю шкіряно-венерологічного диспансеру перебудовують майже повністю. На сьогоднішній день виконано великий обсяг робіт.

діти, інваліди, кредит, гроші, Кременчук, допомога

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.