ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:59 28.01


За неочищені від снігу дахи та за бурульки в Полтаві обіцяють штрафувати

Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста вимагає від власників житлових і приватних будівель і споруд самим очищати дахи від снігу і бурульок. Інакше - штраф.

У Полтаві через погоду виникла небезпека падіння маси снігу з дахів та нагромадження на покрівлях та вікнах бурульок. Житлово-експлуатаційна дільниця №2 за допомогою двох автовишок планує позбивати бурульки з трьох десятків будинків.

Однак решта будівель і споруд міста лишаються без такого прибирання. На думку представників інспекції, до подолання проблеми мають долучитися всі.

На сайті міськради розмістили оголошення, де загрожують штрафами там, хто вчасно не очистить дахи і вікна:

Інспекція нагадує, що відповідно до ст.15 Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в м.Полтава «…власники жилих, культурно-побутових, промислових та інших будинків і споруд зобов’язані своєчасно очищати покрівлі від снігу та криги. Невиконання вищезазначеної вимоги, згідно чинного законодавства України, тягне за собою адміністративну відповідальність, накладання та стягнення з порушників штрафів у розмірі від 340 до 1700 гривень.

Лесь ГАВРИЛОВ

бурульки, негода, сніг, ЖЕО 2, інспекція

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.