ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:00 09.01


За неправдиве повідомлення про вибух кременчужанина примусово пролікують

За завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, згідно з ч. 1 ст. 259 КК, Автозаводський районний суд Кременчука застосував до 60-річного кременчужанина госпіталізацію до психіатрії.

 Про це повідомила прокурор відділу прокуратури Полтавської області Олена Храпко.

За словами прокурора, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння у власній квартирі, 14 квітня 2017 року об 11 годині 45 хвилин вищезгаданий громадянин з мобільного зателефонував до чергового Кременчуцького відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області.

Він повідомив, що незабаром у приміщенні міжнародного аеропорту м. Харків станеться вибух. Цю інформацію працівники служби одразу передали харківським правоохоронцям.

Перевірка приміщення встановила, що ніяких вибухових матеріалів в аеропорту нема.

Однак своїм завідомо неправдивим повідомленням чоловік відволік від роботи працівників поліції, швидкої медичної допомоги, вибухотехнічної, кінологічної та експертної служб.

Під час розслідування було встановлено, що кременчужанин страждає на хронічне психічне захворювання і підпадає під дію ч. 2 ст. 19 КК України.

Наразі до набрання ухвалою законної сили чоловік перебуває під піклуванням сина.

Довідково: ч. 2 ст. 19 КК України – не підлягає кримінальній відповідальності особа, яка під час вчинення суспільно небезпечного діяння, передбаченого цим Кодексом, перебувала в стані неосудності, тобто не могла усвідомлювати свої дії (бездіяльність) або керувати ними внаслідок хронічного психічного захворювання, тимчасового розладу психічної діяльності, недоумства або іншого хворобливого стану психіки. До такої особи за рішенням суду можуть бути застосовані примусові заходи медичного характеру. Відповідно до ст. 93 КК України примусові заходи медичного характеру можуть бути застосовані судом до осіб, які вчинили суспільно небезпечні діяння у стані неосудності.

суд, прокуратура, вибух, госпіталізація, психіатрія

За темою:

  • Наступне засідання по Кернесу призначили на 5 березня
  • У Полтаві міністр юстиції прокоментував справу Уляни Супрун
  • Вночі Волошину та Явтушенка судили і депортували з Казахстану
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.