ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 11.07


За несвоєчасну оплату комуналки полтавців позбавляють субсидій

64% від загальної кількості сімей області, в опалювальний період 2016/17 року отримували житлові субсидії. Про це, зокрема, повідомила директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Корнієнко.

На сьогодні в області налічується вже 375 тисяч сімей, які через бідність не можуть сплачувати в повному обсязі комунальні послуги. Хоча торік таких сімей було 279 тисяч, а у 2015 році – 63,9 тисячі.

Середній розмір субсидії в регіоні у період опалювального сезону становив 2000 гривень, сказано в повідомленні прес-служби ОДА.

Проте, субсидії не перепризначатимуть тим полтавцям, які мають двомісячний і більше борг із оплати комунальних послуг. Як виявилося після уточнення, на Полтавщині нині таких сімей 115 тисяч.

Як зазначила  Корнієнко, коли соціальні служби проаналізували стан заборгованості, то виявилося, що до лав боржників комунальники зарахували навіть тих, хто має копійчану заборгованість. З 115 тисяч сімей-боржників, виявилося, що борг за комунальні послуги в сумі до 300 гривень мають 60% сімей.

По-справжньому заборгованість мають лише 8% сімей - їм  і не перепризначили субсидії. Як пояснила  Корнієнко, якщо родина погасить борг у двомісячний строк, субсидію призначать, починаючи з 1 травня .

субсидії, призначення, борг, Людмила Корнієнко

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.