ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 25.03


За несвоєчасну сплату за послуги ЖКГ не будуть нараховувати пені та штрафи

Українцям не будуть нараховувати пеню та штрафи за невчасну сплату за житлово-комунальні послуги. Несплата за житлово-комунальні послуги наразі не тягне за собою припинення житлових субсидій чи пільг.

 

Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)" запроваджено норму, згідно якої на період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), та протягом 30 днів із дня його відміни забороняється:

- нарахування та стягнення неустойки (штрафів, пені) за несвоєчасне здійснення платежів за житлово-комунальні послуги;

- припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі.

Несплата за житлово-комунальні послуги не тягне за собою припинення житлових субсидій чи пільг. Тобто у разі наявності заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг виплата субсидій та пільг припинятись не буде.

На період дії карантину полтавців просять утриматись від відвідування банківських установ та поштових відділень для оплати житлово-комунальних послуг.

Оплату житлово-комунальних послуг можливо здійснити дистанційно через особисті кабінети комунальних служб на їх офіційних сайтах та інтернет-банкінг банківських установ, де у вас відкрито рахунок.

Всім одиноким громадянам, які перебувають на обслуговуванні в територіальних центрах соціального обслуговування (надання соціальних послуг), оплата за комунальні послуги буде проведена соціальними робітниками.

коронавірус, влада, гроші, допомога, пільги, ЖКГ, соцзахист

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.