ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:23 20.12


За рішенням суду суддя Струков отримуватиме близько восьми тисяч пенсії

У Полтавському райсуді розглянули позовну заяву судді Олександра Струкова до Полтавського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області про зобов'язання виплачувати йому пенсію.

Олександр Струков направив до суду заяву, в якій просив зобов'язати Полтавське об'єднане управління пенсійного фонду України в Полтавській області продовжити виплату йому раніше призначеної пенсії за віком з 1.09.2016 року.

У зв’язку з тим, що Струков мешкає в Шевченківському районі Полтави та є головою Октябрського районного суду, розгляд справи передали до Полтавського районного суду. Суддею призначили Леоніда Шелудянова.

На суді була присутня лише представник відповідача – керівник юридичної служби Полтавського об'єднаного управління пенсійного фонду України Полтавської області Каріне Назарян. Позивач Олександр Струков надіслав до суду заяву з проханням провести засідання за його відсутності.

За повідомленням представника відповідача, виплати припинили з 31.10.16 року, керуючись статтею 47 Закону України "Про пенсійне забезпечення", та Законами України №213-VIII від 2.03.2015 і №911-19 від 24.12.2015 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів…", згідно з якими протягом минулого та поточного року (в тому числі, місяця звернення заявника за призначенням йому пенсійних виплат) призначена пенсія певним категоріям осіб не виплачується.

Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" від 24.12.2015 №911-VІІІ продовжено особливий порядок виплати пенсій працюючим пенсіонерам в період з 01.01.2016 по 31.12.2016, а саме:

…особам (крім інвалідів I та II груп, інвалідів війни III групи та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"), які працюють на посадах та на умовах, передбачених законами України "Про державну службу", "Про прокуратуру", "Про судоустрій і статус суддів" призначені пенсії/щомісячне довічне грошове утримання не виплачуються

– йдеться в законі.

У зв'язку з цим Пенсійний фонд зобов'язав Олександра Струкова повернути помилково виплачені за період 1.09 – 31.10. 2016 року кошти в сумі 16 941,62 грн на рахунок Пенсійного фонду. Оскільки Олександр Струков не був згодний з рішенням Пенсійного Фонду, він вирішив розв'язати ситуацію в суді.

Після розгляду документів, доданих до справи, та свідчень відповідача суддя Леонід Шелудянов виніс рішення.

Керуючись статтями 159-163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд постановив наступне. Позовні вимоги Струкова Олександра Михайловича до Полтавського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області про зобов'язання вчинити дії задовольнити. Зобов'язати Полтавське об'єднане управління Пенсійного фонду України Полтавської області продовжити виплати Струкову Олександру Михайловичу раніше призначеної пенсії за віком з першого вересня 2016 року з урахуванням раніше виплачених коштів. Стягнути з Полтавського об'єднаного управління Пенсійного фонду Полтавської області на користь Струкова О.М. сплачений судовий збір в сумі 550,21 гривні

– йдеться в рішенні суду.

Оскаржити судове рішення відповідач може протягом десяти днів.

Як повідомила голова Полтавського об'єднаного управління пенсійного фонду України Полтавської області Тетяна Кадушкіна, рішення суду буде оскаржуватись.

суд, Струков

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.