ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:45 08.10


За унікальний хорольський завод триває жорстка боротьба

Організація "Бізнес-Варта" повідомила, що захоплення Хорольського комбінату дитячих продуктів тричі розглядалася на урядовій антирейдерській комісії, де було дано чітку оцінку – це рейдерство.


Рейдерська атака на ПАТ "Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів" — удар не лише по самому підприємству і його власникам, а й по регіону, де воно розташоване, вважають у "Бізнес-Варті". Адже комбінат є бюджетоутворюючим, забезпечує роботою місцевих мешканців та безпосередньо впливає на інфраструктуру.

Нові ж господарі фактично розвалили його, звільнили провідних спеціалістів та розікрали обладнання, жодної копійки не вкладаючи у розвиток. Серед "нововведень" рейдерів сьогодні можна назвати лише колючий дріт, який з’явився на паркані за їхнього господарювання, — резюмують представники громадської організації, яка захищає інтереси екс-замміністра сільського господарства Росії.

"Десять років тому російське ВАТ "Нутрінвест", кінцевим бенефіціаром якої є Георгій Сажинов і яке входило до складу холдингу "Нутрітек", викупило у тодішнього власника Хорольського заводу дитячого харчування акції підприємства. Але потім у "Нутритека" виник борг перед кредиторами на сотні тисяч доларів, після чого компанія була оголошена банкрутом. Крім того, в зв'язку з початком російської агресії в Криму і на Донбасі наше суспільство і держава стали ставитися до російського бізнесу в Україні різко негативно, що цілком зрозуміло. Саме тоді Сажинов і продав свої акції Хорольського заводу дитячого харчування. Угода була абсолютно законною, про що свідчать звіти про оцінку ринкової вартості майна, надані нотаріусам перед посвідченням цих угод. А тепер, мабуть, росіянин Георгій Сажинов, якого шукає правосуддя РФ, вирішив повернути свої українські активи примітивним силовим способом", — сказав в одному з інтерв'ю у 2016-му директор заводу Юрій Лисак.

Битва за підприємство триває.

"Хорольський завод дитячих продуктів харчування" — єдине підприємство-виробник дитячого і спеціального харчування в Україні, що спеціалізується на виробництві продукції, у першу чергу для малюків від перших днів життя. 

бізнес, рейдерство, Хорол, дитяче харчування

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.