ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 13.11


За виборчі порушення полтавців не покарали

З 5 вересня до Національної поліції області надійшло 648 заяв та повідомлень про порушення виборчого законодавства. Проте відповідальність ще ніхто не поніс.

22 листопада у Полтаві відбудеться другий тур місцевих виборів. Попри складені протоколи та відкриті кримінальні провадження, порушників ще досі не покарали. Законодавством передбачена відповідальність у вигляді штрафу або ж позбавлення волі.

 

"Поліціянти склали 90 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, повʼязаних з недотриманням виборчого законодавства. Найбільше протоколів поліція склала за порушення ведення агітації. До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості щодо 19 кримінальних проваджень. Сім з них відкрито за фактом порушення виборчого законодавства, 12 повʼязані з виборчим процесом", – розповів речник Національної поліції області Роман Грішин.

Громадський рух "Опора" підсумував найбільш розповсюджені порушення на дільницях під час місцевих виборів.

"Найбільш розповсюджена типова проблема – це зовнішня агітація без відповідного маркування. Тобто все, що кандидати розміщують: плакати, білборди, реклами, листівки. Фіксували окремі випадки заходів з ознаками непрямого підкупу виборців", – координатор спостереження громадянської мережі "Опора" в області Костянтин Донченко.

У день волевиявлення, найбільш типовими стали процедурні порушення на дільницях, а також було зафіксовано випадки переписування протоколів в невідповідних місцях.

Відповідальність – штраф, або позбавлення волі на строк від пʼяти до семи років, повідомило PTV Полтавське Телебачення.

політикум, вибори, порушення, покарання

За темою:

  • Обрали полтавську політраду "Слуг народу"
  • Полтавська міськрада прийняла річний бюджет
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.