ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:06 06.07


За відкликання полтавських депутатів зібрали потрібну кількість підписів

У середу, 4 липня, минув термін збору підписів полтавців за відкликання шістьох депутатів міськради. Виявилося, що підписів для відкликання вистачає - їх зібрали навіть більше, ніж було потрібно.

Нагадаємо, що відкликати хочуть представників новоствореної групи "Єдність" у міськраді і колишніх членів фракцій "Рідне місто" Оксану Деркач, Івана Діденка, Володимира Корнійчука, Тимофія Гаєвого, Ярослава Мартинюка з СДП, а також екс-представницю фракції "Самопоміч" Світлану Бондарєву. 

За словами депутата Полтавської міськради Олександра Шамоти, за відкликання кожного з шістьох депутатів активісти зібрали понад 2500 підписів, інформує Зміст.

Нагадаємо, 14 червня Полтавська міська виборча комісія зареєструвала необхідні документи, ухвалені зборами виборців 12 червня. Із 15 червня впродовж трьох тижнів ініціативна група з відкликання депутатів міської ради збирала підписи полтавців. 

Тервиборчком тепер на своєму черговому засіданні вирішить долю громадської ініціативи. Остаточне ж рішення відкликати депутата чи ні — ухвалює партія, від якої депутати висувалися на виборах.

влада, політика, міськрада, підписи, депутати, відкликання

За темою:

  • Пархоменко розкритикував "Слуг народа" в міській раді Полтави. ВІДЕО
  • Хто дав вказівку поліції переслідувати Капліна?
  • "Політичне замовлення" - думка про обшуки у Кременчуцькій РВА
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.