ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 10.01


Забруднення відходами: оголошено підозру жителю Миргородщини

За процесуального керівництва Диканської окружної прокуратури 19-річному жителю Миргородського району оголосили підозру в забрудненні земель речовинами і відходами, що створило небезпеку для довкілля. 

 

Про це повідомила прес-служба Полтавської обласної прокуратури.

За даними слідства, влітку минулого року чоловік, порушуючи санітарні та екологічні норми, вантажним автомобілем вивіз відходи на околицю одного з населених пунктів Диканської територіальної громади та у подальшому скинув у відкритий ґрунт.

За висновком судової інженерно-екологічної експертизи, унаслідок таких дій на земельній ділянці утворився штучний осередок забруднення екзогенними хімічними речовинами, що створило небезпеку для довкілля.

"Відповідно до ч.1 ст.167 Земельного кодексу України, господарська та інша діяльність, яка зумовлює забруднення земель і ґрунтів понад встановлені гранично допустимі концентрації небезпечних речовин, забороняється", — пояснили у прокуратурі.

Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Слідчі дії здійснюються відділом поліції №2 Полтавського райуправління поліції ГУНП у Полтавській області.

природа, забруднення, довкілля, кримінал, суд, прокуратура

За темою:

  • На хабарі затримали керівника обласного комунального підприємства
  • До суду скеровано справу щодо несплати податків на чотири мільйони
  • Поліція затримала підозрюваного у вбивстві 12-річної дівчинки
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.