ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:33 10.08


Забудовник у центрі Полтави намагався замінити кам'яні бордюри на бетонні

Спробу підмінити гранітні бордюри на бетон припинили інспектори благоустрою - про це нашому виданню повідомили в Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста.

Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько

З полтавських вулиць поступово зникають у невідомому напрямку бордюри з натурального граніту. Про це повідомили в Інспекції по контролю за благоустроєм міста. Одну зі спроб зробити підміну нещодавно зупинили фахівці з інспекції.

Наші інспектори звернули увагу, що при проведенні благоустрою поруч з будівництвом на вул. Стрітенській, 22 – точніше, при ремонті дорожнього покриття – використовують нові бетонні бордюри замість гранітних, що стояли там роками. Як ми з'ясували, натуральний камінь був вивезений на склад забудовника – десь в районі вулиці Островського. Ми зробили зауваження та зобов'язали повернути  гранітні брили на своє місце, а бетонні конструкції демонтувати

– розповів начальник Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Володимир Рак.

Дійсно, кілька тижнів тому гранітні брили були демонтовані та зникли з поля зору, а бригада, що виконує роботи по впорядкування дорожнього покриття (за нашими даними, це сумнозвісна "УМБ-23"), розпочала монтаж бетонних бордюрів.

За коментарем ми звернулися до керівництва компанії, що вказана як забудовник на даній ділянці – ТОВ "СНМК". Нам вдалося поспілкуватися із заступником директора компанії-забудовника. Спочатку вона намагалася стверджувати, що такого не було, потім – що гранітні бордюри вже встановлені, але, побачивши наші фото, зроблені за годину до зустрічі, здалася й погодилася на коментар.

Нам міське управління ЖКГ видало нові гранітні бордюри, які підлягають укладці  – їх не влаштували нові автодорожні бордюри, які ми встановлювали та цій ділянці. Ті бордюри, які ми зняли, були частково зруйновані при демонтажі. Ми маємо вкласти 52 метри бордюру, тож вони всі знаходяться у нас на ділянці, а замість зруйнованих, як я казала, нам управління дало інші,

  – заявила заступник директора ТОВ "СНМК" Олена Браташ.

За словами Олени Сергіївни, роботи виконує дорожна організація, яка найняти за договором субпідряду. Вона підтвердила, що співробітники будівництва не зайняті в ремонті дорожнього покриття – його виконують співробітники "УМБ-23".

А от в Управлінні житлово-комунального господарства Полтавського міськвиконкому категорично спростовують свою причетність до будь-яких "операцій" з бордюрами на території згаданого будівництва.

Наше управління не привозило бордюрів. У нас немає коштів на те, щоб закуповувати бордюри для підрядних організацій. Ми не могли такого зробити: в Програмі розвитку житлово-комунального господарства, коштами якої ми можемо оперувати, точно не передбачено закупівлю бордюрів для приватних підрядників, що будують багатоквартирні будинки

– стверджує спеціаліст виробничо-технічного відділу УЖКГ Віталій Гайдар.

Нам так і не вдалося з'ясувати ініціатора заміни, але фінал цієї майже детективної історії таки щасливий. Бетонні бордюри демонтували дуже швидко, замість них почали встановлення гранітних.

Про якість робіт можна судити з фотографій.


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.