ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 27.08


Забудову прирічкового парку відклали

Влада Полтави відправила на доопрацювання проект детального плану території між готелем "Турист" та Прирічковим парком, який передбачає будівництво трьох 16-поверхівок та кафе.

19 серпня пройшло засідання виконавчого комітету на якому мали затвердити детальний план території обмеженої проспектом Миру, Прирічковим парком та проїздом. Перед початком голосування заступник міського голови Валерій Пархоменко запропонував зняти питання у зв’язку із тим, що воно повністю не вивчено. Олександр Мамай без жодних пояснень попросив підтримати пропозицію і члени виконкому одноголосно зняли питання із розгляду.

За роз’ясненнями ІВ «Полтавщина» звернулася до КО «Інституту розвитку міста», який є організатором громадських слухань детального плану території. В Інституті пояснили, що отримали кілька нових звернень із пропозиціями про внесення змін у детальний план, тому потрібен час, щоби їх опрацювати. Конкретно про які зміни йде мова, нам не пояснили.

Проект детального плану території у версії червня 2021 року. Позначки 1, 2, 3 — 16-поверхівки, 8 — кафе

Громадські обговорення тривали з 23 червня до 22 липня. 6 липня у приміщенні КО «Інститут розвитку міста» провели громадські обговорення проекту забудови. Виконком призначили на 19 серпня, тобто у розробника був місяць, щоби врахувати всі зауваження.

Власне їх і врахували. У додатку до проекту рішення вказано, що внаслідок громадських слухань прийнято доповнення, щодо розміщення підземного паркінгу у багатоповерхівках. Також передбачені заходи щодо захисту від підтоплень підземного паркінгу. Більше жодних пропозицій від громадян у період з 23 червня до 22 липня не надходило.

Виходить, що у серпні надійшли якісь нові пропозиції, які потрібно внести у проект. Як пояснили в компанії Novos Development, до плану території надійшли нові звернення і вони формально вплинули на висновки. Також без пояснень, що це за звернення.

Зміни можна буде побачити тільки після того, як виконком затвердить громадські слухання і опублікує всі графічні матеріали. Можливо, це просто технічна правка, а може й вагомі корективи в проект.

До кінця вересня питання забудови біля Прирічкового парку знову винесуть на виконавчий комітет.

Після того як виконком погодить документацію, далі потрібно погодити низку документів: змінити цільове призначення землі, отримати дозвіл на сесії міськради, підготувати містобудівні умови, обмеження, потім перейти до проектування, пройти експертизу.

За розрахунками компанії, будівництво багатоповерхівок розпочнеться навесні 2022 року, а на реалізацію проекту закладається 3-4 роки.

Прирічковий парк, забудова

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.