ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:16 11.12


Задля нового кредиту акціонери заклали майно Полтавського ГЗК

Компанія "Ferrexpo" Костянтина Жеваго заклала частину майна Полтавського гірничо-збагачувального комбінату під забезпечення поновлюваної кредитної лінії до $ 195 млн, що залучається на три роки.

Про це Полтавський ГЗК повідомив у системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, інформує БізнесЦензор.

Згоду на здійснення застави надали позачергові загальні збори акціонерів ГЗК 11 грудня 2017 року.

Рішення акціонерів прийнято з метою забезпечити виконання зобов'язань "Ferrexpo Finance plc" (Великобританія), "Ferrexpo AG" (Швейцарія), "Ferrexpo Middle East FZE" (ОАЕ), і / або інших пов'язаних осіб. Остаточна дата погашення кредиту - 31 грудня 2020 року, ринкова вартість заставного майна - 5,28 млрд грн за курсом НБУ на 11 грудня 2017 року. Вартість активів емітента за даними річної фінансової звітності - 21,29 млрд грн.

За дане рішення на зборах проголосували власники 189,297 млн ​​штук голосуючих акцій, проти - 1,55 тисяч штук.

Раніше повідомлялося, що гірничорудна компанія "Ferrexpo" підписала угоду про нову забезпеченої відновлюваної кредитної лінії строком на три роки в розмірі $ 195 млн. Організатором виступив банк "BNP Paribas". Кредитна лінія надана синдикатом з шести міжнародних кредиторів.

Група "Ferrexpo" є найбільшим виробником і експортером залізорудних окатишів серед країн колишнього СРСР. Поточні виробничі активи - Полтавський і Єристівський ГЗК. Найбільшим акціонером "Ferrexpo" є бізнесмен, почесний президент ФК "Ворскла" і народний депутат від Полтавщини Костянтин Жеваго. Компанія зареєстрована у Великій Британії.

Ferrexpo, бізнес, гроші, кредит, ГЗК, Костянтин Жеваго

За темою:

  • Мінюст арештував 50,3% часток двох підприємств Ferrexpo в Україні
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.