ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 13.04


Залужний нагородив полтавця Кобу нагрудним знаком

Нагороду "Сталевий Хрест" полтавець Олександр Коба отримав за високі показники у бойовій підготовці та несенні вартової служби.

 

Олександр Коба – український військовий, який у 2014 році прямо з полтавського Євромайдану поїхав на Схід країни захищати її кордони. Добровольцем він приєднався до батальйону "Дніпро-1". Тоді він воював близько Маріуполя й тримав оборону у селі Піски, що поруч із Донецьким аеропортом.

Після повернення у цивільне життя Олекса Коба вивчився на нову професію та створив проєкт "IT BRO Academy", яка допомагала іншим ветеранам змінити професію, або ж отримати можливості для заробітку.

Також він був активним учасником життя міста та доєднався до акції проти забудови арки "Газетний ряд". 5 квітня 2017 року охоронці фірми "Скорпіон-2016" Прядко й Усенко нанесли тяжкі тілесні ушкодження полтавцям Олександру Кобі та Дмитру Юденку. Після цього в Октябрському районному суді Полтави винесли вирок у справі "Кривавої арки", але розгляд апеляції перенесли, бо потерпілі зараз воюють на східному фронті.

Під час повномасштабного вторгнення Олекса Коба повернувся до побратимів на фронт і наразі воює на сході України.

відзнака, нагорода, влада, війна, Олекса Коба

За темою:

  • З нагоди професійного свята вручили відзнаки полтавським медикам
  • Головнокомандувач ЗСУ відзначив полеглого воїна з Полтавщини
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.