ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:15 16.06


Замовити страховий поліс на авто можна онлайн

Сервісний центр МВС інформує: до переліку функцій в Електронному кабінеті водія долучили ще один корисний сервіс – замовлення страхового поліса на авто. 

Відтепер без проблем можна укласти договір страхування транспортного засобу в електронному функціоналі – не потрібно їхати в офіс чи чекати доставку. А за два тижні до закінчення терміну дії страхового полісу зміниться колір його позначки, і ви зможете завчасно онлайн оформити новий. При цьому попередній договір діятиме до закінчення свого терміну.

А ще привабливим заохоченням є те, що громадяни пільгових категорій зможуть замовити страхові поліси із знижкою. Головне – вказати документ, що підтверджує ці привілеї.

Сервісні центри МВС знаходяться у постійному пошуку оптимальних шляхів отримання наших послуг. Тому Електронний кабінет водія наповнюється новими "фішками" і користується неабияким попитом у водіїв транспортних засобів. Так, протягом минулого року його послугами скористалися понад 720 000 осіб, з початку поточного року – 315 000 осіб.

Нагадуємо, що в Електронному кабінеті водія можливо здійснити обмін та відновлення посвідчення водія, призначити належного користувача на авто, відстежувати та сплачувати штрафи за порушення ПДР, за необхідності – верифікувати водійські документи, отримати витяг з Єдиного державного реєстру транспортних засобів та замовити індивідуальні номерні знаки.

сервіс, МВС, страхування, транспорт

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.