14:40 02.02 1022
За 12 місяців 2016 року Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Полтавській області проведено 43 планові і 713 позапланових перевірок.
За результатами контрольно-інпекційних заходів накладено штрафів на загальну суму 6,4 млн грн. Видано 281 припис про зупинення будівельних робіт та усунення виявлених порушень.
Найбільші штрафні санкції, як повідомили в прес-службі відомства, було застосовано до ПП "Агромаш" – на 144 тисячі грн за недостовірні дані, наведені у декларації про готовність до експлуатації елеватору у с. Михайлівське Карлівського району та до замовника будівництва багатоквартирного житлового будинку на вулиці Чорновола, 36-А у Полтаві – на 148 тисяч грн за неналежне розроблення проектної документації та ведення виконавчої документації з порушеннями.
Олімпійський чемпіон відновлює полтавські ліси
20:00 20.04