ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:30 12.02


Запрацював оновлений Електронний кабінет водія

Попередній онлайн-сервіс був створений чотири роки тому аби надавати громадянам однаково зручний доступ до найбільш популярних послуг сервісних центрів МВС. І його переваги українці відчули одразу.

Електронний кабінет водія недовго був недоступним. Наразі він запрацював в оновленому режимі.

"За цей період ми отримали унікальний досвід, сотні ваших відгуків, пройшли шлях від втілення простих послуг до переведення найзатребуваніших в електронний формат", - повідомили у СЦ МВС.

Зараз Електронний кабінет водія став адаптованим для мобільних пристроїв, максимально захищений і стійкий до зовнішніх кіберзагроз. Дизайн відповідає візуальному стилю сервісних центрів МВС – мінімалізм, а структура його інтуїтивно зрозуміла.

На сьогодні Електронний кабінет водія містить сервіси:
• «Картка водія» відображає національне та міжнародне посвідчення водія;
• «Автопарк» відображає відомості про зареєстровані за фізичними особами транспортні засоби, відмітки про страховий поліс та належного користувача, історію реєстрацій авто;
• «Штрафи» відображає інформацію про штрафи за порушення ПДР, де користувачі будуть мати можливість їх оплачувати;
• «Електронна черга» – тут можна здійснити запис до електронної черги найбільш зручного для вас територіального сервісного центру МВС.

Протягом декількох тижнів Електронний кабінет водія буде наповнюватися сервісами. І вже у другому кварталі 2022 року його роботу буде відновлено у повному обсязі. А водії знову зможуть користуватися зручними електронними послугами без обмежень.

Новий проєкт реалізовано ДП «ІНФОТЕХ», що є активним учасником розвитку цифрової інфраструктури МВС. Отримати додаткову інформацію та консультацію можна за номером: (044) 290 19 88 та повідомленнях на офіційній Фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС України.

сервіс, МВС, транспорт, онлайн

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.