ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

01:16 26.11


Засновника ФК "Ворскла" варто шукати на Кіпрі

Ми звикли бачити в якості господаря ФК "Ворскла" його почесного президента Костянтина Жеваго. Проте, виявляється, полтавський клуб йому формально (за документами) взагалі не належить.

Портал "Футбол 24" наводить інформацію про клуби української Прем’єр-ліги станом на листопад 2016 року – щодо засновників, справжніх власників, керівників та розмір статутного капіталу. Звісно, нас зацікавила ситуація з полтавським представником у вищому футбольному ешелоні країни.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Футбольний клуб "Ворскла".
Розмір статутного капіталу - 5 000 000 грн.

Уповноважена особа - Лисак Олег Вікторович – керівник, підписант (з 12.09.2016, виконуючий обов'язки генерального директора).

Перелік засновників юридичної особи:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Феррекспо" (100%); розмір внеску до статутного фонду: 5 000 000 грн.; кінцеві бенефіціарні власники: Деметра Косма Ігл (Кіпр), Шалаєв Едуард Дмитрович.

Ми звикли бачити в якості головного спікера клубу почесного президента "Ворскли" Костянтина Жеваго. Виявляється, полтавський клуб йому формально (за документами) взагалі не належить.

Засновник клубу – ТОВ "Феррекспо", співвласниками якого є українець Едуард Шалаєв і Деметра Косма Ігл (Demetra Cosma Eagle) з Кіпру. Крім того, Едуарду Шалаєву належать й інші бізнеси, які ми звикли асоціювати з персоною Костянтина Жеваго - олігарха, нардепа та футбольного мецената.

Як відомо, біло-зелені давно не отримують зарплату у повному обсязі.

Варто, звичайно, говорити про проблеми у "Ворсклі", де, за чутками, заборгованість із зарплати сягнула восьми місяців. Але я підкреслюю, "за чутками". Тому що офіційних звернень від гравців і співробітників полтавського клубу в інстанції ФФУ не надходило, отже, вони сподіваються все-таки вирішити ситуацію на місці 
– сказав президент УПЛ Володимир Генінсон кореспонденту журналу "Футбол".

26 листопада ворскляни проведуть черговий календарний матч чемпіонату країни - у Дніпрі проти "Сталі".

спорт, футбол, бізнес, Кіпр, власність, Жеваго

За темою:

  • СК "Полтава" та "Олімпія" зіграли чергові поєдинки аматорського чемпіонату країни
  • СК "Полтава" переміг "Олімпію" у центральному матчі другого кола чемпіонату Полтавщини
  • Футболісти СК "Полтава" та "Олімпії" здобули чергові перемоги
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.