ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:45 08.02


Чиновник й екс-військовий хоче, щоб Полтавська облрада розірвала стосунки з "російським" банком

Анатолій Ханко, заступник голови облради, звернувся до керівника представницького органу влади Полтавщини з проханням припинити співпрацю з UniCreditBank і перейти на обслуговування до української установи.

Анатолій Ханко, заступник голови облради, депутат від ВО "Свобода" та екс-боєць полку "Азов" подав депутатське звернення на ім'я голови Полтавської облради Олександра Біленького. Він зазначає:

Полтавська обласна рада співпрацює з UniCreditBank, який нещодавно злився з російським "Альфа-Банком". Прошу розглянути можливість якнайшвидшого розірвання зв’язків із даним фінансовим закладом та почати співпрацю з одним із державних банків України.

У відділенні № 719 банку його керівниця на ім'я Марина повідомила нам наступне:

У нас не було злиття з "Альфа-банком", у нас був продаж. "Альфа" просто виводить свій бізнес із України. Ми ж як були українським банком, так ним і лишаємося. Для наших клієнтів нічого не міняється. Більше того, ми плануємо повернутися до бренду "УкрСоцбанк.

Також заступник голови облради звернувся до начальника управління майном з проханням надати інформацію, в яких банках обслуговують комунальні підприємства, підпорядковані облраді.

Лесь ГАВРИЛОВ

Ханко, облрада, банк, співпраця, Росія, UniCreditBank

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.