ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:45 05.06


Заступник голови облради назвав коронавірус "аферою сторіччя"

Без нових випадків коронавірусу за останню добу на Полтавщині, - про це повідомили на черговому брифінгу в облдержадміністрації 5 червня. Загалом в області лабораторно підтверджено, як і раніше, 272 випадки захворювання.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА: "Загалом по області одужали 255 людей, продовжують хворіти чотири людини, всі вони перебувають у лікарнях і, на жаль, ми маємо по області 13 летальних випадків. Полтавщина вчергове послаблює карантин, але обов'зяковими залишаються маски, дотримання дистанції, дезінфекція та носіння документів, що посвідчують особу".

Також в ОДА говорили про відкриття літніх дитячих таборів. Влада буде орієнтуватись на епідеміологічну ситуацію впродовж тижня, якщо зберігатиметься позитивна динаміка, то за жорстких умов робота закладів можлива.

У свою чергу Євгеній Холод, перший заступник голови Полтавської обласної ради, назвав пандемію коронавірусу у світі "аферою сторіччя". Свої думки з цього приводу він висловив з трибуни обласної ради під час чергової сесії:

– Я розумію, що мій виступ не вписується в оцю істерію, в цей шаблон, в який, на жаль, захлиснуло і нашу державу. І керівництво нашої держави поставило, вибачайте, в позу всіх нас, весь бізнес. У вас теж в багатьох є бізнес. Ну розкажіть, як коронавірус для вас? Нормально він пройшов? Я до цього був бізнесменом і через декілька місяців і піду. Так я вам скажу, заборгованість по заробітній платі на тих підприємствах, де я є засновником, півтора мільйони гривень. Триста людей три місяці не отримували зарплату. Але в мене немає в кого спитати? До керівництва держави я не можу достукатися. Представник Президента тут сидить. А що? Бізнесу буде хтось допомагати? Чи людям, які втратили роботу? По телевізору Президент сказав, що на два місяці бізнес звільняється від земельного податку - так на місяць звільнили, а на місяць – не звільнили. Тобто податки платіть, людей не звільняйте, а де брати гроші - ніхто не каже. То я запитую, чи потрібно було всю країну заганяти в ці умови? Зараз 300 млрд гривень недостача держбюджету. У нас – мінус 50 мільйонів за перший квартал. То ви думаєте , що це пройде безболісно?

Оця вся афера сторіччя, я інакше не можу її назвати. Вона задумана тільки для одного - щоби ми восени побігли купувати вакцину за тисячу гривень, по дві. Потім із бюджету виділяли кошти і розповідали, що це дуже важливо і це життя людей. Згадайте 2008 рік, згадайте свинячий грип, ми теж в масках ходили. Згадайте статистику, скільки тоді захворіло, скільки тепер. Чому ми тоді не закривали бізнес? Я зменшую загрозу від коронавірусу? Ні, не зменшую, але я й не перебільшую, особливо, коли такі наслідки для всіх нас.

Якщо нас восени будуть вакцинувати і будуть розказувати з телевізорів, скільки треба коштів, щоби купити в Китаї маски, потім вакцину, згадайте, те що я скажу: "Величезна афера, яка стосується кожного на планеті. Хто на цьому наживається? Величезна мафіозна структура, яка називається "Всесвітня організація охорони здоров’я". Трамп від неї відмовився і був скандал після свинячого грипу, де теж суцільна корупція. Придумали свинячий грип, придумали вакцину, закупили, відмили гроші на тому і закінчилося...

коронавірус, медицина, влада, здоров'я

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.